Detail - Limited Edition

Kód: 2237
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: DETAIL
ZDARMAZDARMA 910 Kč –23 %
Detail - Limited Edition
910 Kč –23 % 700 Kč 579 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Iron (IR) - Odstranovač polétavé rzí (čistič disku)

Ultra Clean (UC) – univerzální čisticí prostředek

Clean Glass (CG) — čistič skel na bázi alkoholu

Ručník z mikrovlákna na sušení karoserie automobilu ED "Extra Dry" “50 * 60 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstranovač polétavé rzí (čistič disku) IR "Iron".

Čistič karoserie a disků vozidla od železitých usazenin. Prostředek má unikátní chemickou formuli s vyváženým pH 7. Dokonale odstraňuje korozi nejen z povrchu laku, ale i skla. Ovšem nejvhodnější je pro čištění ráfků kol. “IR” slouží pro odstranění polétavé rzi, kterou nelze zcela odstranit běžnými čistícími prostředky. Odstraňuje nečistotu během několika minut, na konci získává karmínový odstín.Způsob použití: 1. Proveďte dvoufázové mytí karoserie auta pomocí Active Safe (AS) a Second Phase (SP). / 2. Naneste čistič Iron (IR) na kola nebo kontaminované části karoserie. / 3. Po 3-5 minutách, kdy se aplikovaná směs změní na karmínovou barvu, opláchněte silným proudem vody. K očištění silných nečistot na kolech se doporučuje aplikovat po dobu 5 minut a poté odstranit kartáčem.

 

Ultra Clean (UC) – je univerzální čisticí prostředek pro všechny druhy tkanin, plastů, čalounění dveří a koberců. Způsob použití: 1. Naneste Ultra Clean (UC) na znečištěný povrch. V závislosti na typu čištěného povrchu nechte působit 1 až 2 minuty. V případě potřeby použijte měkkou houbu nebo kartáč. / 2. Bez čekání na vysušení, očistěte místo vlhkou utěrkou z mikrovlákna.

 

Clean Glass (CG) — čistič skel na bázi alkoholu. Rychle a efektivně čistí skla automobilů, zrcadla, tónovací fólie a další povrchy odolné proti alkoholu. Umožňuje okamžitě získat čistý povrch bez rozvodů. Má vysoké odmašťovací vlastnosti. Bezpečné pro zpracování polykarbonátových skel.Způsob použití: 1. Nastříkejte Clean Glass na mikrovlákno. 2. Důkladně otřete povrch mikrovláknem, v případě potřeby opakujte.

 

Ručník z mikrovlákna na jemné a vysocekvalitní sušení povrchu karoserie automobilu, absorbuje až 500% své vlastní hmotnosti. Tuto účinnost zajišťuje speciální vazební „kroucená smyčka“, která nevytváří povrchové napětí a odpor, a také minimalizuje riziko poškození povrchu laku při sběru vlhkosti z nejnepřístupnějších míst. Okraje mikrovlákna jsou ošetřeny overlockem, což také zvyšuje bezpečnost jeho použití. Po otření zůstává povrch dokonale čistý a suchý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Hmotnost: 3.5 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ