Startovací sada autokosmetiky Detail pro detailingovou péči o auto

Kód: 2213
Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
combo 899 Kč (2) 1
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Startovací sada autokosmetiky Detail pro detailingovou péči o exteriér a interiér

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstranovač polétavé rzí (čistič disku) IR "Iron"


Čistič karoserie a disků vozidla od železitých usazenin. Prostředek má unikátní chemickou formuli s vyváženým pH 7. Dokonale odstraňuje korozi nejen z povrchu laku, ale i skla. Ovšem nejvhodnější je pro čištění ráfků kol. “IR” slouží pro odstranění polétavé rzi, kterou nelze zcela odstranit běžnými čistícími prostředky. Odstraňuje nečistotu během několika minut, na konci získává karmínový odstín.Způsob použití: 1. Proveďte dvoufázové mytí karoserie auta pomocí Active Safe (AS) a Second Phase (SP). / 2. Naneste čistič Iron (IR) na kola nebo kontaminované části karoserie. / 3. Po 3-5 minutách, kdy se aplikovaná směs změní na karmínovou barvu, opláchněte silným proudem vody. K očištění silných nečistot na kolech se doporučuje aplikovat po dobu 5 minut a poté odstranit kartáčem.

 

UC "Ultra Clean" - univerzální čistič, 500 ml

Ultra Clean (UC) – je univerzální čisticí prostředek pro všechny druhy tkanin, plastů, čalounění dveří a koberců. Způsob použití: 1. Naneste Ultra Clean (UC) na znečištěný povrch. V závislosti na typu čištěného povrchu nechte působit 1 až 2 minuty. V případě potřeby použijte měkkou houbu nebo kartáč. / 2. Bez čekání na vysušení, očistěte místo vlhkou utěrkou z mikrovlákna.


Čisticí prostředek na sklo "Clean Glass"


Clean Glass (CG) — čistič skel na bázi alkoholu. Rychle a efektivně čistí skla automobilů, zrcadla, tónovací fólie a další povrchy odolné proti alkoholu. Umožňuje okamžitě získat čistý povrch bez rozvodů. Má vysoké odmašťovací vlastnosti. Bezpečné pro zpracování polykarbonátových skel.Způsob použití: 1. Nastříkejte Clean Glass na mikrovlákno. 2. Důkladně otřete povrch mikrovláknem, v případě potřeby opakujte.

 

PL "Plastic" - přípravek pro péči o plasty, 500 ml

Plastic (PL) - přípravek pro péči o plastové části interiéru auta. Dodává plastovým povrchem matný přírodní vzhled, chrání před vyhořením a deformací, působí jako antistatický prostředek.Způsob použití: 1. Očistěte povrch pomocí Ultra Clean (UC) nebo zřeďte dle doporučení Multi Cleaner (MU). 2. Namočte aplikátor z mikrovlákna nebo utěrku z mikrovlákna prostředkem Plastic (PL). / 3. Rovnoměrně naneste kompozici na ošetřovaný povrch. / 4. Nechte přípravek přirozeně vyschnout, pak přebytečnou kompozici odstraňte ručníkem z mikrovlákna.

 

TR "Tire" - leštenka na pneumatiky s hydrofobními vlastnosti, 500 ml

Tire (TR) přidává pneumatikám nový vzhled a vrací je do jejich původní barvy. Vytváří fólii odolnou vůči znečištění a chrání je před popraskáním.Způsob použití: 1. Opláchněte povrch pneumatiky a očistěte ho od nečistot, oleje a jiných cizích částic. Vysušte povrch pneumatiky. / 2. Dobře protřepejte a naneste Tire na aplikátor pro černění pneumatik. / 3. Naneste na povrch pneumatik pomocí aplikátoru. / 4. Po 5-10 minutách odstraňte přebytečný prostředek z povrchu suchou utěrkou z mikrovlákna. Doporučeno pracovat v rukavicích. Nepoužívejte na přímém slunečním záření.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ