Výhodná sada pro dokonalou čistotu auta, sada 6 ks

Kód: 2123
Neohodnoceno
Značka: GRASS
ZDARMAZDARMA
combo(6) 399kc
399 Kč 330 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Výhodná sada obsahuje v sobě: Clean Glass - čistič skel a zrcadel, Universal Cleaner - Univerzální čistič, Polyrole Matte - Leštěnka na plasty, Disk - Čistič disku, Black Rubber - Černidlo na pneumatiky, Mosquitos Cleaner - Odstraňovač hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clean Glass - čisticí prostředek na skla a zrcadla, 600 ml

Univerzální čisticí prostředek na skla a zrcadla, plasty a chromu. Může být použity pro čištění obrazovek monitorů. Zajišťuje povrchu antistatické vlastnosti. Nezanechává smouhy, zaručuje maximální průhlednost bez rozvodu a skvrn. Způsob použití: nastříkát prostředek na kontaminovaná místa ze vzdálenosti 15 až 20 cm. Otřít suchým papírovým ubrouskem nebo hadříkem, který nezanechává vlákna.

Universal сleaner - Univerzální čistič , 600 ml:

Profesionální pěnové složení pro čištění interiéru vozidla od jakéhokoli znečištění. Ideální pro čištění tkanin, veluru, umělé a přírodní kůže, plastů a skla. Revitalizuje a osvěžuje barvy čalounění. Nepoškozuje vlákna tkanin. Snadno se vyrovná s mastnými skvrnami. Odstraňuje nepříjemné pachy. V koncentrované formě může být použit jako odstraňovač skvrn. Způsob použití: 1. Před zahájením suchého čištění je třeba povrch predbežně vysávát. 2. Odstraňte složité skvrny rozpouštědlem nebo tímto koncentrátem bez ředění vodou. 3. Roztok může být nanesen rozprašovačem, čistící pistolí nebo extraktorem koberců. V případě silného znečištění je potřeba použit kartáč. 4. Zbytky roztoku s nečistotami vzsát vysavačem.

Polyrole Matte - Čistič a leštěnka na plasty, 600 ml :

Matné leštidlo na čištění a leštění výrobků z kůže, vinylových, plastových a gumových výrobků. Obnovuje původní barvu, nezanechává mastné skvrny, zabraňuje usazování prachu, dodává matný lesk. Má příjemnou vůni. Způsob použití: . Nanést na povrch rozprašovačem nebo houbou a rozetřít kruhovým pohybem. Zabraňte kontaktu se sklem a zrcátky.

Disk - Čistič disků, 600 ml :

Efektivní čistící prostředek na bázi směsi organických a anorganických kyselin, určený pro čištění všech kyselina-odolné materiálů, jako jsou ocelové, chromové a hliníkové disky. Optimální kombinace komponentů umožňuje rychlé a přesné čištění brzdového prachu, rzi, vodního kamene a dalších anorganických nečistot. Dodává povrchu lesk. Obsahuje antikorozní složky. Způsob použití: aplikujte na znečištěné oblasti, nechte působit 1-2 minuty, pak vyčistěte kartáčem, opláchněte vodou.

Black rubber - Leštěnka na pneu, 600 ml:

Profesionální prostředek pro čištění a leštění pneumatik na vodní bázi, stejně jako dalších pryžových částí automobilu. Obnovuje černou barvu, aktualizuje povrch a dává lesklý lesk. Chrání před praskáním, stárnutím a ztrátou barev. Poskytuje povrchové antistatické vlastnosti. Způsob použití: Aplikovat na povrch pomocí postřikovače nebo houby, která ji předtím navlhčila lešticím prostředkem. Po aplikaci leštit lesk rovnoměrně po povrchu a nechat uschnout.

Mosquitos Cleaner - Odstraňovač hmyzu, 600 ml:

Účinně odstraňuje stopy hmyzu, pryskyřicí, soli, olejového filmu a jiných silničních nečistot. Na skle nezanechává žádné stopy. Prostředky jsou neškodné pro barvy a lakové natěry, pryžové a plastové detaily. Produkt naneste na povrch, nechejte 1-2 minuty působit a poté opláchněte vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Hmotnost: 3.2 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ