Výhodný Balíček do Myčky nádobí, 20 l

Kód: 2093
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: GRASS
2 793 Kč –25 %
cond dish dishwasher 25
2 793 Kč –25 % 2 099 Kč 1 735 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

 

Při objednaní alkalického mycího prostředku "Dishwasher" a leštidla  do myčky nádobí"Conditioner Dish" v baličku, dostáváte slevu 25%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dishwasher

Alkalický mycí prostředek do myčky nádobí. Je bezpečný pro mytí nádobí a příborů vyrobených ze skla, plastu, porcelánu, tvrdých kovů. Během mytí se zcela rozpustí, snadno se omyje. Tento prostředek je doporučen pro použití v zařízeních veřejného stravování, ve zdravotnických zařízeních, hotelech, potravinářském průmyslu, institucích různých profilů a v každodenním životě. Vhodné pro použití ve všech typech myček nádobí, včetně profesionálních.

Conditioner Dish

Neutralizuje povrch nádobí po mytí v myčce, přidává lesk, zabraňuje tvorbě šmouh a pruhů, zrychluje sušení. Může být použit pro oplachování jakéhokoli skla a příborů vyrobených ze skla, plastu, porcelánu, tvrdých kovů. Tento prostředek se doporučuje pro použití v restauračních zařízeních, ve zdravotnických zařízeních, hotelech, potravinářství, institucích různých profilů a v každodenním životě. Vhodné pro použití v myčkách všech druhů, včetně profesionálních. Účinně pracuje v tvrdosti vody. Obsahuje kyselinu citronovou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Hmotnost: 22 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ