"Magic Dry Foam" - neutrální šampon, 5 l

Kód: 125611
Neohodnoceno
Značka: GRASS
985 Kč –50 %
"Magic Dry Foam" - neutrální šampon, 5 l
985 Kč –50 % 484 Kč 400 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
"Magic Dry Foam" - Neutrální šampon

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí prostředek se suchou pěnou. Koncentrovaný prací prostředek pro jemné tkaniny koberců, zátěžových koberců, čalounění, mikroveluru, včetně povrchů z umělé a přírodní kůže. Ideální pro udržovací čištění. Zabraňuje srážení látky a nezanechává šmouhy. Speciální složení neutralizuje nepříjemné pachy a dodává povrchu příjemnou svěží vůni. Určeno pro čištění pěnou (metoda šamponování), čištění bonnet mopem a také nanášení pěnovým generátorem (metoda suché pěny). Odstraňuje pouliční, domácí, mastnotu a další organické znečištění. Pro profesionální použití.

Složení: > 30 % čištěné vody; >5 % ale <15 % komplexotvorných činidel; ≥5 % ale <15 % neiontové tenzidy, aniontové tenzidy ; <5% organické rozpouštědlo, parfém.

Použití:
Před zahájením čištění vyčistěte povrch vysavačem. Odstraňte chemické skvrny (je-li to nutné). Pro metodu šamponování by měl být koncentrát zředěn v poměru 50-100 g / l vody. Pro čištění bonnet mopem by měl být koncentrát zředěn v poměru 20-50 g / l vody. Roztok naneste na povrch pěnovým rozprašovačem nebo napěnit násadou na rotačním stroji. Silné nečistoty vykartáčujte. Zbytek roztoku spolu s nečistotami vysajte mycím vysavačem nebo ručně houbičkou, opláchněte čistou vodou. Po základním čištění se doporučuje povrch propláchnout Refresh Conditionerem. Používejte jen podle návodu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky na koberce a čalounění
Hmotnost: 6 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ