Apartament series А3+ - čisticí prostředek na sklo 5 kg (koncentrát)

Kód: 125261
Neohodnoceno
Značka: GRASS
1 843 Kč 1 523 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…
Čisticí prostředek na sklo, zrcadla, plášť a chrom, krystal, keramiku a porcelán "Apartament series А3+" koncentrát (kanystr 5 kg)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovaný čisticí prostředek na sklo, zrcadla, plasty a chrom, křišťál, keramiku a porcelán. Lze jej použít k čištění monitorů a televizních obrazovek, skříňového i jiného nábytku a prosklených vitrín. Dodává povrchu antistatické vlastnosti. Nezanechává škrábance, poskytuje maximální lesk beze šmouh. Ekonomické použití. 

Dávkování: koncentrát se ředí 1:10. 

Použití: Nastříkejte připravený roztok na houbu nebo ubrousek a očistěte povrch. Do sucha otřete suchou papírovou utěrkou nebo hadříkem, který nepouští vlákna.

Složení: ≥30% čištěná voda, <5% isopropanol, neiontové tenzidy, parfemováno, barvivo.  Podmínky skladování: skladujte při teplotách mezi + 5 ° C a + 35 ° C. Vyhněte se přímému slunečnímu záření. 

Trvanlivost: garantovaná trvanlivost - 18 měsíců od data výroby v originálním neotevřeném balení. Datum výroby a číslo šarže jsou uvedeny na obalu

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: uchovávejte mimo dosah dětí! V případě zasažení očí vypláchněte vodou. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte současně s jinými čisticími prostředky. Před použitím vyzkoušejte na malém, nenápadném místě.

 

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky pro každodenní úklid sérii Apartment
Hmotnost: 6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ