Hard Stain Remover - odstraňovač skvrn na na bazí rozpouštědla 600 ml

Kód: 125616
Neohodnoceno
Značka: GRASS
375 Kč 310 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…
Hard Stain Remover - Odstraňovač skvrn na na bazí rozpouštědla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová směs. K odstraňování skvrn na syntetických, přírodních textilních površích nábytku a koberců, a také na tvrdých površích. Po použití nezanechává žádné mastné skvrny ani nepříjemný zápach. Roztok je účinný proti těmto skvrnám: kuličkový inkoust (včetně gelového základu), permanentní fix na vodní a alkoholové bázi, vosk, kosmetická řasenka, rtěnka, lak na nehty, krém na boty, plastelína různého složení, slizy, barvy na bázi oleje nebo vody, včetně aerosolů, polymerní základní nátěry, silikony v kapalném stavu, bitumenové tmely, vosku a plastelíny. Pro profesionální použití.

Složení: > 30 % organická rozpouštědla; ≥5 % ale <15 % alifatických uhlovodíků.

Použití:
Před aplikací odstraňovače skvrn vyzkoušejte na nenápadném místě tkaniny retenci barvy , kvůli možnosti setření ! Přečtěte si pokyny na štítku, pokud existují, o složení tkaniny nábytku, koberce, svrchního oděvu. Není dovoleno používat na hedvábí, satén a jiné povrchy, které nejsou odolné vůči rozpouštědlům. 1. Při odstraňování skvrn se snažte nanést odstraňovač skvrn od okrajů skvrny ke středu, protože když se špína rozpustí, může se zvětšit obvod skvrny. 2. Aplikujte přípravek přímo na skvrnu, aniž byste zvětšovali obvod skvrny, nechte na povrchu po dobu 5-30 sekund a poté odstraňte zbytky odstraňovače skvrn pomocí extraktoru nebo mikrovlákna přitlačením jej k povrchu skvrny.Pro odstranění odolných nečistot se doporučuje ošetření odstraňovačem skvrn opakovat a také prodloužit dobu působení na povrchu pravidelným obnovováním roztoku odstraňovače skvrn. Pro odstranění cákanců a malých skvrn: naneste roztok na bílý hadřík, přiložte na skvrnu a pevně přitlačte

Objem: 600 ml

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn pro textilie
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ