EVA - Aviváž sensitive koncentrát 5 l

Kód: 125376
Neohodnoceno
Značka: GRASS
275 Kč 227 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Aviváž "EVA" sensitive koncentrat (5 kg kanystr)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro praní všech typů tkanin. Přidává prádlu jemnost a příjemnou vůni. Díky speciálnímu složení se zachovává barvu a strukturu vláken textilie. Má antistatický účinek, usnadňuje žehlení po praní.

Použití: přidejte vhodné množství produktů do pračky, pro ruční praní - úplně se rozpusťte ve vodě. Pro automatické praní použijte 45 ml koncentrátu (jeden odměrný uzávěr) pro 4-5 kg ​​prádla. Pro mytí rukou koncentrát zřeďte v poměru 5 ml / l.

Objem: 5 l

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: Při vdechnutí: Přerušit expozici, dopravit postiženého na čerstvý vzduch. Při přetrvávající nevolnosti zajistěte lékařskou pomoc. ; Při styku s kůží: Odstranit kontaminovaný oděv, boty a důkladně omýt vodou (nejlépe vlažnou) a mýdlem. Nepoužívat rozpouštědla ani ředidla. Pokud potíže přetrvávají, vyhledat lékařskou pomoc. ; Při styku s okem: Vyplachovat mírným proudem vody alespoň 15 minut. Držte přitom oční víčka široce otevřená pomocí palce a ukazováčku. V případě, že postižený nosí kontaktní čočky, vyjměte je před vyplachováním očí, jde-li to snadno. Pokud bolest nebo zčervenání přetrvává, vyhledejte odborné lékařské ošetření. ; Při požití: Vyplachujte ústa a dejte vypít velké množství vody. Nepodávejte mléko ani alkoholické nápoje. Osobám v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Vyhledejte lékařskou pomoc.

Třída a kategorie nebezpečnosti:  Směs není klasifikována jako nebezpečná ve smyslu nařízení 1272/2008/ES.

Signální slovo:  Není

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ