DutyBox sada pro úklid domácnosti, sada

Kód: DBX-8056
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DUTYBOX
546 Kč 451 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada DutyBox pro úklid domácnosti

  • Čistič na okna a zrcadla "Glass", sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Čistič na podlahy "Floor" s vůní broskve, sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Univerzální čistič "Interior", sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Osvěžovač vzduchu ''Aroma'' s vůní manga, sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Nepudrované nitrilové rukavice DutyBox
  • Houba na mytí nádobí DutyBox

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič na okna a zrcadla "Glass"

Čisticí prostředek pro různé povrchy zajišťuje čistotu a lesk zrcadel, skleněných povrchů a plastových povrchů v domě, nebo v autě. Zabraňuje zamlžování a kondenzaci skla. Rychle a efektivně odstraňuje veškeré nečistoty (mastnotu, otisky prstů). Snadno se oplachuje a nezanechává žádné stopy. Návod k použití: nalijte 450 ml teplé vody do láhve na „Skleněné povrchy“. Opatrně odřízněte hrdlo kapsle a vlijte její obsah do láhve s vodou. Našroubujte rozprašovač na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek nanášejte na povrch pomocí rozprašovače.

Čistič na podlahy "Floor" s vůní broskve

Produkt je určen k čištění a údržbě podlah a jiných omyvatelných povrchů. Díky svému bezpečnému složení je ideální pro parkety, laminát, přírodní kámen, dlaždice, lakované a další vodotěsné povrchy. Nezanechává pruhy ani šmouhy. Má leštící účinek, obnovuje vzhled. Návod k použití: Vlijte 450 ml. teplé vody do lahvičky «Floor». Opatrně odřízněte hrdlo kapsle a nalijte obsah do láhve s vodou. Zavřete víčkko a protřepejte. Hotový produkt se zředí vodou v kbelíku v poměru 50 ml konečného přípravku na 4 litry vody.

Univerzální čistič "Interior"

Účinně odstraňuje nečistoty z nepropustných povrchů jako je linoleum, polymerní povlaky, keramické dlaždice, laminát, parkety, dřevo, nerezová ocel, skleněné povrchy. Taktéž čistí i výrobky z textilu, nebo kůže, aniž by došlo k poškození vláken tkaniny. Efektivní pro pravidelné čištění, vhodné i pro silně znečištěné předměty. Návod k použití: nalijte 450 ml teplé vody do láhve pro „Interiér“. Odřízněte hrdlo kapsle a vlijte její obsah do láhve s vodou. Našroubujte rozprašovač na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek nanášejte na povrch pomocí rozprašovače.

Osvěžovač vzduchu ''Aroma'' s vůní manga

Účinně odstraňuje nepříjemný zápach a osvěžuje vzduch. Vhodné pro aromatizaci vzduchu v domácnosti, nebo a v autě. Nezanechává stopy na čalounění, látce, nábytku, ani tapetách. Návod k použití: Vlijte 450 ml teplé vody do láhve s názvem Aroma. Odřízněte hrdlo kapsle a vlijte její obsah do láhve s vodou. Našroubujte rozprašovač na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek aplikujte jedním nebo dvěma stříknutími uprostřed místnosti.


Objem: 100 ml

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

 

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: DUTYBOX Sady
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ