Disk Cleaner Super - čisticí prostředek 600 ml

Kód: 110405
Novinka
Neohodnoceno
Značka: GRASS
146 Kč 121 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Čisticí prostředek "Disk Cleaner Super" (láhev 600 ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič kol a odstraňovač polétavé rzi. Neutrální ph složení je bezpečné jak pro disky kol, tak pro karoserii vozu. Disk Cleaner Super je nepostradatelný pro odstranění nahromaděného brzdového prachu a polétavé rzi, který nelze zcela vyčistit běžnými prostředky. Disk Cleaner Super odstranuje znečištění během několika minut.

Způsob použití: před aplikací přípravku ochlaďte povrch! Před použitím protřepejte! / 1. Umyjte auto bezkontaktním šamponem. / 2. Na znečištěné oblasti naneste Disk Cleaner Super. Počkejte na zbarvení přípravku do karmínový barvy.Chcete-li vyčistit těžké nečistoty, doporučuje se, nechat pusobit 3 minuty, poté odstraňte znečištění měkkým kartáčem. / 3. Důkladně opláchněte silným proudem vody.

Objem: 600 ml

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: Autochemie a autokosmetika
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ