"Azelit" - Kuchyňský čistič, 600 ml

Kód: 218600
Tip
Neohodnoceno
Značka: GRASS
116 Kč 96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Čistič s obsahem aktivních látek umožňující rychlé a efektivní čištění silně znečištěných fritéz, grilů, sporáků apod. Prostředek je vysoce účinný při odstraňování odolných nečistot a na očištěných površích vytváří vrstvu chránící před dalším usazování nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice účinný a efektivní čistič nejen pro kuchyně. Díky tomuto přípravku budou vaše hrnce i pánve opět jako nové. Odstraňuje mastnotu i připálené zbytky potravin. Přípravek je vhodný na čištění klasické i mikrovlnné trouby, domácích grilů, i těch na vašich zahradách, fritéz apod. Díky aktivním látkám zbaví přípravek povrch nečistot s rychlým a spolehlivým účinkem. Ošetřené povrchy navíc chrání před dalším usazováním nečistot a poškozením. Zašlé povrchy tak díky tomuto prostředku opět ožijí novotou. Použití je díky rozprašovači snadné, stačí prostředek nanést přímo na povrch znečištěných předmětů.

Klíčové vlastnosti produktu:

  • Silný čistící účinek
  • Na organické nečistoty
  • Vytváří ochranou vrstvou
  • Nanášení rozstřikovačem
  • Praktické balení

Způsob použití: 1. Naneste na čištěný povrch, nechte déle než 30 sekund, v závislosti na kontaminaci lze expoziční čas prodloužit na 2 minuty. Třete kartáčem nebo houbou, opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte.

Objem: 600 ml

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky do kuchyně
Hmotnost: 0.6 kg

Azelit

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ