Apartment Series A9+ - kyselinový čisticí prostředek pro čištění koupelny 5l

Kód: 125439
Neohodnoceno
Značka: GRASS
1 661 Kč 1 373 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Kyselinový čisticí prostředek pro čištění koupelny "Apartment Series A9+" koncentrát (kanystr 5 kg)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselinový čisticí prostředek na čištění koupelen. Vhodné pro šetrné čištění sprchových koutů, van, umyvadel, vodovodních baterií a dalšího vybavení. Nepoškozuje chromované, plastové povrchy, kyselinovzdorné dlaždice a smalt.

Dávkování: koncentrát se ředí 1:10. 

Použití: Nastříkejte připravený roztok na houbu nebo ubrousek a očistěte povrch. Otřete vlhkým hadříkem a povrch vyleštěte.

Složení: ≥30 %: čištěná voda, kyselina citrónová; > 5, ale < 15 % neiontových tenzidy; <5%: akrylový kopolymer, parfemováno, barveno.  Podmínky skladování: skladujte při teplotách od + 5˚C do + 35˚C. Vyhněte se přímému slunečnímu záření. 

Trvanlivost: garantovaná trvanlivost - 24 měsíců od data výroby v originálním neotevřeném balení. Datum výroby a číslo šarže jsou uvedeny na obalu.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: POZOR! Způsobuje vážné podráždění očí. Po kontaktu s pokožkou způsobuje mírné podráždění. Při práci s přípravkem používejte gumové rukavice, ochranu očí a obličeje. V případě kontaktu s kůží vypláchněte oči velkým množstvím vody. V případě potřeby se poraďte s lékařem, pokud možno ukažte označení výrobku. Držte mimo dosah dětí. Nepoužívejte současně s jinými čisticími prostředky. Před použitím vyzkoušejte na malém, nenápadném místě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky pro každodenní úklid sérii Apartment
Hmotnost: 6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ