EVA - Aviváž flower koncentrat 5 l

Kód: 125377
Neohodnoceno
Značka: GRASS
275 Kč 227 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Aviváž "EVA" flower koncentrat (5 kg kanystr)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro praní všech typů tkanin. Přidává prádlu jemnost a příjemnou vůni. Díky speciálnímu složení se zachovává barvu a strukturu vláken textilie. Má antistatický účinek, usnadňuje žehlení po praní.

Použití: přidejte vhodné množství produktů do pračky, pro ruční praní - úplně se rozpusťte ve vodě. Pro automatické praní použijte 45 ml koncentrátu (jeden odměrný uzávěr) pro 4-5 kg ​​prádla. Pro mytí rukou koncentrát zřeďte v poměru 5 ml / l.

Objem: 5 l

Výrobce, distributor: GRASS

Složení: viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: Při vdechnutí: Přerušit expozici, dopravit postiženého na čerstvý vzduch. Při přetrvávající nevolnosti zajistěte lékařskou pomoc. ; Při styku s kůží: Odstranit kontaminovaný oděv, boty a důkladně omýt vodou (nejlépe vlažnou) a mýdlem. Nepoužívat rozpouštědla ani ředidla. Pokud potíže přetrvávají, vyhledat lékařskou pomoc. ; Při styku s okem: Vyplachovat mírným proudem vody alespoň 15 minut. Držte přitom oční víčka široce otevřená pomocí palce a ukazováčku. V případě, že postižený nosí kontaktní čočky, vyjměte je před vyplachováním očí, jde-li to snadno. Pokud bolest nebo zčervenání přetrvává, vyhledejte odborné lékařské ošetření. ; Při požití: Vyplachujte ústa a dejte vypít velké množství vody. Nepodávejte mléko ani alkoholické nápoje. Osobám v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Vyhledejte lékařskou pomoc.

Třída a kategorie nebezpečnosti:  Směs není klasifikována jako nebezpečná ve smyslu nařízení 1272/2008/ES.

Signální slovo:  Není

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 6 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ