DutyBox sada do kuchyně, sada

Kód: DBX-8055
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DUTYBOX
636 Kč 526 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada DutyBox do kuchyně

  • Čistič do kuchyně "Kitchen", sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Prostředek na mytí nádobí "Dishes", sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Pěnové mýdlo na ruce ""Hands, sada (láhev + 2x50 ml kapsle)
  • Nepudrované nitrilové rukavice DutyBox
  • Houba na mytí nádobí DutyBox
  • 3x mikrovláknová utěrka DutyBox

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič do kuchyně "Kitchen"

Prostředky na odstraňování mastnoty, rzí a usazenin z pánví, sporáků, kuřáckých prostor, fritéz, grilů, horkovzdušných trub, mikrovlnných trub atd. Obsahuje aktivní čisticí součástky, které pomáhají účinně odstraňovat zastaralé nečistoty a usazeniny. Návod k použití: Nalijte 450 ml teplé vody do láhve a názvem „kuchyně“. Opatrně odřízněte hrdlo kapsle a vlijte její obsah do láhve s vodou. Našroubujte rozprašovač na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek nanášejte na povrch pomocí rozprašovače.

Prostředek na mytí nádobí "Dishes"

Prostředek účinně odstraňuje mastnotu a zbytky jídla z použitého nádobí, a to jak v horké, tak i ve studené vodě. Nedráždí pokožku a díky speciálnímu pěnovému dávkovači minimalizuje spotřebu. Návod k použití: Nalijte 400 ml teplé vody do láhve na „Nádobí“. Odřízněte hrdlo u 2 kapslí přípravku a vlijte jejich obsah do láhve s teplu vodou. Našroubujte dávkovač na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek nanesete na houbičku pomocí dávkovače.u.

Pěnové mýdlo na ruce ""Hands

Hydratační pěnové mýdlo se sametovou texturou a jemnou vůní. Poskytuje jemnou péči o Vaší pokožku. Díky změkčujícím přísadám zachovává ochranné funkce pokožky, aniž by způsobovala suchost, či podráždění. Speciální pěnový dávkovač minimalizuje spotřebu. Návod k použití: nalijte 450 ml teplé vody do láhve na ruce. Opatrně odřízněte hrdlo kapsle a nalijte její obsah do láhve s vodou. Našroubujte dávkovač pěny na hrdlo láhve a protřepejte. Hotový výrobek nanesete na ruce stisknutím dávkovače.

Složení : viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: DUTYBOX Sady
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ