Oxygen Remover - Odstraňovač skvrn, 600 ml

Kód: 125619
Neohodnoceno
Značka: GRASS
208 Kč 172 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Oxygen Remover - Odstraňovač skvrn

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová směs. K odstranění starých skvrn od krve, červeného a bílého vína různého původu, barevných omáček, hořčice, bobulových a ovocných šťáv, džemu, kávy, čaje, čokolády, mléka na syntetických, přírodních a umělých textilních površích. Má dezinfekční vlastnosti. Rozpouští a vytlačuje nečistoty na povrch. Pro profesionální použití!

Složení: > 30 % čištěné vody; 15-30 % organických rozpouštědel, >5, ale <15 % kyslíkatého bělidla; <5% neiontové tenzidy.

Použití:
Před aplikací odstraňovače skvrn zkontrolujte retenci barviva na tkanině na nenápadném místě! Pro odstranění skvrn nastříkejte na skvrnu, nechte působit na povrchu po dobu až 5 minut, pevné částečky skvrny (v případě potřeby) rozdrťte špachtlí, osušte papírovou utěrkou nebo odstraňte zbytky odstraňovače skvrn extraktorem a poté důkladně propláchněte vodou. V případě potřeby opakujte a prodlužte dobu působení na povrch skvrny. Pro odstranění odolných skvrn se doporučuje ošetření odstraňovačem skvrn opakovat. Pro odstranění cákanců a malých skvrn: naneste roztok na ubrousek, naneste na skvrnu a pevně přitlačte, poté důkladně opláchněte vodou pomocí extraktoru. 

Poznámka: ošetřete plochu povrchu 1,5-2krát přesahující obvod skvrny, aby se skvrna znovu neobjevila. 

Důležité: při použití odstraňovačů skvrn s různým složením se doporučuje během aplikačních intervalů povrch skvrny důkladně oplachovat vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn pro textilie
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ