ST 4 - Odstraňovač skvrn na na bazí rozpouštědla, 600 ml

Kód: 125638
Neohodnoceno
Značka: GRASS
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
ST4 - Odstraňovač skvrn na na bazí rozpouštědla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotová směs. Přípravek je určen k odstranění organických a chemických nečistot rozpustných v rozpouštědlech, dřevní tér(smůla), dehet, vosk, rostlinné a syntetické oleje, stopy paliv a maziv, tuky, barvy, tavná lepidla, plastelíny různého složení, zbytky slizu, skvrny od sazí. . Pro profesionální použití.

Složení:
≥30% organická rozpouštědla, citrusové terpeny, alkoholy, tenzidy  <5%, emulgátory. / ≥30% organická rozpouštědla, oranžové terpeny, alkoholy, tenzidy  <5%, emulgátory.

Použití:
Před aplikací odstraňovače skvrn vyzkoušejte na nenápadném místě tkaniny retenci barvy , kvůli možnosti setření ! 1) Při odstraňování skvrn se snažte nanést odstraňovač skvrn od okrajů skvrny ke středu, protože když se špína rozpustí, může se zvětšit obvod skvrn. 2) Aplikujte přípravek přímo na skvrnu, aniž byste zvětšovali obvod skvrny, nechte na povrchu po dobu 5-30 sekund a poté odstraňte zbytky odstraňovače skvrn pomocí extraktoru nebo mikrovlákna přitlačením jej k povrchu skvrny. Pro odstranění odolných nečistot se doporučuje ošetření odstraňovačem skvrn opakovat a také prodloužit dobu působení přípravku na povrchu pravidelným obnovováním roztoku odstraňovače skvrn. Pro odstranění cákanců a malých skvrn: naneste roztok na bílý ubrousek, naneste na skvrnu a pevně přitlačte, poté zbytky opatrně vysajte vysavačem. V případě potřeby ošetření opakujte. 3) Při odstraňování plastelíny, vosku se doporučuje vysbírat možné částečky znečištění

Objem: 600 ml

Výrobce, distributor: GRASS

Složení : viz. etiketa

Předlékařská první pomoc: PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)

Třída a kategorie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky

Signální slovo: Nebezpečí

index

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn pro textilie
Hmotnost: 0.6 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.CZ